1) Dr Wojciech Chmielewski jest psychologiem, trenerem, terapeutą motywującym. Posiada bardzo wysokie kompetencje w zakresie prowadzenia szkoleń, coachingu, doradztwa i rekrutacji. Zdobywał wykształcenie na uczelniach polskich i zagranicznych. Absolwent Instytutu Ekonomii i Kultury w Moskwie, Wyższej Szkoły Psychologii przy Rosyjskiej Akademii Nauk, Międzynarodowego Otwartego Uniwersytetu w Kijowie, Akademii Humanistyczno Ekonomicznej w Łodzi, Międzyregionalnej Akademii Zarządzania Personelem w Kijowie, Centrum Terapii Poznawczo Behawioralnej w Warszawie i Oxford Cognitive Teraphy Centre, Studium Terapii Motywującej, International Institute NLP@More.
W ciągu 13 lat doświadczania dydaktycznego przeszkolił ok. 10 000 osób. Dodatkowo przeprowadził wiele terapii i warsztatów. Pracował dla kilku największych firm szkoleniowych w Polsce. Realizował projekty polskie i międzynarodowe.
Jest człowiekiem pracowitym, konsekwentnym, zafascynowanym ludzkimi możliwościami . Jego wartościami są: jakość, profesjonalizm, skuteczność. Kocha ludzi i uwielbia z nimi pracować. Tworzy bardzo przyjazny klimat w którym uzyskuje bardzo wysokie wyniki zmiany swoich słuchaczy. Po jego warsztatach uczestnicy osiągają mierzalne efekty.
Jest członkiem w wielu organizacjach zawodowych: Polskiego Stowarzyszenia Psychologów i Terapeutów w Łodzi, Polskiego Towarzystwa Terapii Poznawczo Behawioralnej, Polskiego Towarzystwa Grafologicznego, Polskiego Towarzystwa Terapii Motywującej.
2) Robert Frankowski – mgr psychologii – Instytut Stosowanych Nauk Społecznych - 2000, zastępca przewodniczącego Krajowej Komisji Rewizyjnej Stowarzyszenia MONAR – 2001-2008, 2004 – 2007 – psychoterapeuta w poradni zdrowia psychicznego, socjolog
3) Iwona Pacaj – Jasiuk – mgr pedagogiki Uniwersytetu Łódzkiego (2001), absolwentka Studiów Podyplomowych w zakresie – terapia pedagogiczna z kinezyterapią (2005), ukończone kursy dla nauczycieli w zakresie – Jak pracować z dzieckiem z ADHD – 2005/2006, Czy na pewno ADHA – 2006, Praca z uczniem dyslektycznym w starszym wieku – 2006., Kontrola realizacji zadań nauczycieli w procesie kształcenia i wychowania w szkołach ogólnodostępnych i specjalnych - 2007, Sposoby motywowania uczniów do nauki – 2007, Jak efektywnie dzielić się wiedzą i doświadczeniem zawodowym – 2006.
4) Nina Kalista – - absolwentka Uniwersytetu Łódzkiego wydział Nauk o Wychowaniu, kierunek Psychologia Stosowana, specjalizacja: psychologia resocjalizacji i psychologia kliniczna. Doktorat z filozofii w zakresie psychologii. Kierownik Programu Adaptacji Społecznej prowadzonego w ramach Fundacji Arka w Zgierzu.
Od 1999 r. pracuje jako terapeuta uzależnień, w 2008r.otrzymała certyfikat specjalisty terapii uzależnień.
Prowadziła wiele autorskich szkoleń na zlecenie Regionalnego Centrum „BROST”, Centrum Szkoleniowego „LeMar” i in., z zakresu rozwijania kompetencji interpersonalnych, reintegracji społecznej osób zagrożonych wykluczeniem i profilaktyki uzależnień.
Wykładowca w Studium Psychologii im. C. G. Junga w Lodzi, MAZP i Wyższej Szkole Pedagogicznej.
5) Joanna Kliszcz – stopień doktora nauk humanistycznych uzyskany w INS Uniwersytetu Gdańskiego - 1993 , mgr – Akademia Teologii Katolickiej w Warszawie, 20 lat pracy naukowo – dydaktycznej oraz szkoleniowej opartej na prowadzeniu zajęć dydaktycznych dla studentów kierunków medycznych, pielęgniarek, lekarzy, nauczycieli.
6) Dorota Mlostoń – mgr pedagogiki, certyfikowany trener Programowania Neurolingwistycznego, od 2006 r. prowadzi coaching dla dorosłych i konsultacje dla dzieci i młodzieży.
7) Jarosław Mosser – mgr religioznawstwa Uniwersytetu Jagielońskiego Prowadzi wykłady z zakresu filozofii i etyki, zajęcia warsztatowe nt. analizy transakcyjnej, psychologii egzystencjalnej, procesu grupowego, rozwiązywania sytuacji konfliktowych, a także prowadzi prezentacje z zakresu Enneagramu, wprowadzenia do psychologii buddyjskiej i psychosomatyki medycyny taoistycznej. Obecnie uczęszcza na seminarium doktoranckie u prof. Ryszarda Kleszcza w Instytucie Filozofii UŁ, współpracuje z Centrum Kształcenia Biznesu w Pabianicach jako trener szkoleń psychoedukacyjnych. Poeta - laureat wielu ogólnopolskich konkursów poetyckich, autor wierszy drukowanych w pismach literackich.
8) Małgorzata Rudnicka – mgr stosowanej psychologii klinicznej Uniwersytetu Warszawskiego – 1989, ukończony kurs socjoterapii w zakresie umiejętności psychologicznych w pracy z dziećmi – 1994, kierownik ośrodka Monar w Sokolnikach, terapeuta w ośrodku Monar do chwili obecnej.
9) Elżbieta Stępień – psycholog, absolwentka Międzyregionalnej Akademii Zarządzania Personelem w Kijowie – od 2007 r. prowadzi warsztaty w zakresie komunikacji interpersonalnej, pracy z emocjami i odkrywania potencjałów w Studium Psychologii im. C. G. Junga.
10) Borewicz Tomasz - antropolog, psychologia procesów nieświadomych
11) Frankowski Robert - socjolog, terapeuta, specjalista uzależnień
12) Harasiuk Aleksandra - specjalista od mediów społecznościowych
13) Kubiak Andrzej Marian - psycholog, coach, trener biznesu i zarządzania HR i ZZL
14) Lutomska Grażyna - psycholog, choreoterapeuta, psychosomatyk
15) Makowska Ewa - pedagog, pedagog szkolny, trener NLP, coach
16) Parafian Karol - psycholog, aranżacja wnętrz i przestrzeni, zmiany zachowań
17) Pieńkowski Sebastian - psychoterapeuta w nurcie psychodynamicznym
18) Ratke Irena Beata - psycholog, psychosomatyk, psychoonkolog, coach
19) Rubacha Krystian - psycholog, terapeuta zaburzeń psychicznych
20) Szejak vel Żeak Halina - terapia sztukami pięknymi
21) Ślusarz Irena - psycholog, trener zmian i mediator sądowy, wykładowca
22) Tomporowska Katarzyna - terapeuta
23) Turek Robert - psycholog, terapie z osobami z zaburzeniami psychicznymi
24) Ujazdowska Beata - psycholog, psychoterapia poznawczo - behawioralna
25) Urbowska Wioletta - psycholog, automatyka i robotyka
26) Wojnarowicz Wojciech - psycholog, psych. procesu, interwent kryzysowy
27) Wołodkowicz Dorota - Zaawansowana Terapia Integrująca - A I T
28) Ziemann Tomasz - specjalista w zakresie interwencji kryzysowych - Wejherowo